אודות חדש

תאריך
שתפו את המאמר

אינרג׳י מערכות תאורה בע״מ מתמחה בהתייעלות אנרגטית בתאורה, בתכנון וביצוע הסבת מתקנים לתאורת לד. אינרג׳י מייבאת ומייצרת ציוד תאורה. מוצרינו משווקים לפרויקטים ולחברות בתחום המוסדי והתעשייתי.

ביטחון ושקט

אנו מעניקים ללקוחותינו תהליך שלם תחת קורת גג אחת, את כל שלבי התכנון והביצוע הנדרשים בשדרוג מערך התאורה, מביצוע סקר ראשוני, ניתוחים כלכלים של כדאיות השקעה, סקרי תאורת עומק הכוללים מדידות חשמל ופוטומטריה, תכנון התאורה ואפיון הציוד הנדרש, רכש, ייבוא וייצור של גופי תאורה, ניהול וביצוע פרויקט ההטמעה, עד מסירת המתקן ומתן אחריות ארוכה וכוללת. בחלק מהפרויקטים תנתן אפשרות למסלול מימון מלא של עלויות הפרוייקט, ולווי תהליך של קבלת סבסוד ממשלתי לפרוייקט ההתייעלות.

חדשנות ויצירתיות

אינרג׳י מייבאת בבלעדיות ציוד תאורה מתקדם ממספר יצרנים מהגדולים בעולם. המוצרים מאופיינים באיכות גבוהה וברמה טכנולוגית מתקדמת ביותר, עם נצילות אנרגטית גבוהה, אורך חיים ואחריות ארוכים במיוחד ותקני בטיחות בינלאומיים. בשאיפה לעלות לרמה חדשה של עידון ותחכום בתאורה, השקנו לאחרונה את קולקציית גופי התאורה הלינאריים, המיוצרים על פי דרישת הלקוח , בסטנדרטים גבוהים ביותר, עם מכלולים תוצרת איטליה.

איכות ושירות

אנו מאמינים לא רק באיכות המוצרים, אלא גם ביצירת תרבות של איכות, ובהעלאת המודעות לאיכות בכל זירות העשייה והשירות כאחד. אנו משקיעים חשיבה מעמיקה בהקשבה לדרישות הלקוח ובמתן פתרונות מקצועיים ייחודיים, בייצור וביישום הפרויקט.

מוניטין ומקצועיות

אינרג׳י בעלת ניסיון עשיר בביצוע פרויקטים גדולים במוון רחב של מתקנים: בקניונים, במגדלי משרדים, במוסדות ציבור ובמבני מגורים. בין לקוחותינו נמנים חברות מסחריות, מפעלים, מוסדות ציבור, חברות נדל״ן מהמובילות במשק וכן מהנדסים, אדריכלים, קבלני חשמל ועוד לקוחות מרוצים.

פרויקטים לדוגמא

מפעלים: אינדיגו נתניה, אולטראפלסט קרית גת, HP רעננה, מרקורי יהוד, אלביט, תעשיה אווירית, תנובה.

מגדלים: משה אביב ר״ג, אמות משפט ת״א, מגדל המאה, אמות השקעות, תאומי הגלים, אמות ביטוח, מגדל אונו.

קניונים: אורות, ערים, קרית אונו,  תחנה מרכזית ירושלים, B7, קניון פרדס חנה.

לקוחות מסחריים ומשרדים: סניפי בנק לאומי, סניפי בנק דיסקונט, בית מיסטרל, בית קבלה לעם, בי״ח הדסה.

מוסדות חינוך: קרית הנוער י-ם, ישיבת הר עציון, מכללת עזריאלי, מכללת הרצוג, הר ברכה,  בי״ס אדם בנימין.

חניונים: גנים טכנולוגיים ירושלים, בית הקריסטל הראל, מיבנה ירושלים, צהלה הייטס ועוד.

קידום אתרים עם לאוס מדיה
Open chat
היי, איך אפשר לעזור?